O nas

hello

 

Mówi się, że ślub to najpiękniejszy dzień w życiu. Nasz taki właśnie był! Pełny uśmiechów, miłości i słońca! Zazdrościmy Wam tego, że to wszystko wciąż przed Wami.
Dzień Ślubu wymaga wiele przygotowań, a kiedy w końcu nadchodzi chciałoby się wydłużyć każdą jego minutę, by jak najdłużej się nim cieszyć. Czasu nie da się cofnąć, ale mamy swoje sposoby by przywrócić magię tego Dnia.
Fotografia ślubna, bo o niej mowa to właśnie nasz sposób na przywołanie wspaniałych wspomnień i wywołanie uśmiechu na Waszych twarzach! Zdjęcia, które robimy przepełnione są pozytywną energią, miłością i ciepłem – bo taki właśnie powinien być Wasz Dzień! Obiektyw naszego aparatu wychwytuje każdy uśmiech, wzruszenie, pocałunek i sposób w jaki na siebie patrzycie. Nie mamy żadnych limitów zdjęć, bo szczerze wierzymy, że każda chwila ślubu i wesela zasługuje na jej uwiecznienie.
Nad fotografią pracujemy razem – On to mistrz spontanicznych i pełnych humorów momentów! Potrafi uchwycić każdą zwariowaną chwilę, którą później wspominają Wasi bliscy i przyjaciele.  W sesji plenerowej pokazuje swoją kreatywność i pasję.  Uwielbia naturalność, wierzy, że najlepsze zdjęcia to te, z których bije prawdziwe uczucie … i coś w tym jest!
Ona jest jego drugą połówką. Bierze udział w profesjonalnej obróbce zdjęć, towarzyszy podczas sesji plenerowych, gdzie również robi zdjęcia drugim aparatem, by jeszcze bardziej uchwycić każdą chwilę Waszego Dnia. Różnica między Nią a Nim jest taka, że jest kobietą i na Ten Dzień patrzy zupełnie inaczej – bardziej subtelnie i romantycznie. Uwielbia zdjęcia, na których Państwo Młodzi nie są świadomi tego, że są fotografowani i okazują sobie czułość. Uwielbia wszystkie pocałunki, czułe głaskanie i głębokie patrzenie sobie w oczy – uwierzcie na Waszym Ślubie pełno będzie takich chwil – warto je później mieć w albumie.
To połączenie musi się udać i … się udaje! Naszym zdaniem nie ma lepszej recepty na niezapomniane zdjęcia.
Kraków, Katowice i pobliskie miejscowości są miejscami gdzie głównie wykonujemy zdjęcia, jednak skłonni jesteśmy także zagościć w innych miejscowościach.
Jeśli będziemy mięli szansę być w Tym Dniu razem z Wami – będziemy bardzo szczęśliwi i zrobimy zdjęcia, które będą dla Was wspaniałą pamiątką z początku Waszej wspólnej podróży. Jeśli tak się nie stanie i zdecydujecie się na współpracę z kimś innym – życzymy Wam niezapomnianego ślubu i wyjątkowego wesela i trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło lepiej niż po Waszej myśli!
Mimo wszystko mamy nadzieję – do zobaczenia.