Maja i Łukasz zimowy plener w Zakopanem | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Jest nam niezmiernie miło powrócić na blog po dłuższej przerwie. Niestety nadmiar pracy często powoduje, że nie jesteśmy w stanie aktualizować strony, ale w końcu się udało i wydaje nam się, że jest się czym pochwalić.

Maja i Łukasz to jedna z tych par, dla których niemożliwe nie istnieje. Przez te kilka lat pracy spotkaliśmy mnóstwo różnych par zakochanych w sobie. Wśród nich spora liczba to osoby, które tremują się przed obiektywem, owszem marzą o pięknym plenerze, ale nie chcą jechać dalej, a wręcz proszę o sesję…pod domem: ) Maja i Łukasz z pewnością do nich nie należą. Mimo zimna, odległości i korków (!) bez wahania podjęli decyzję o zimowym plenerze w Zakopanem! By zaoszczędzić na kosztach dojazdu, na sesję wybraliśmy się jednym samochodem. Przez te kilka godzin jazdy poznaliśmy się jeszcze bardziej, więc bezstresowy plener był jedynie formalnością! Było zimno, momentami trochę tłoczno, ale było zupełnie naturalnie. My postaraliśmy się, żeby na zdjęciach uwidocznić surowy klimat zimy i naprawdę mroźną aurę nie sprzyjającą sesjom zdjęciowym w plenerze. Zdjęcia, na których Łukasz ogrzewa ręce Mai, są prawdziwe i piękne. Nie usuwaliśmy zaczerwień od mrozu, ponieważ chcieliśmy pokazać autentyzm tej sesji i to jak mimo tego przeszywającego chłodu oni kochają się tak mocno, że nic innego się nie liczy :) Sami zobaczcie jak pięknie wyszło.

_MG_278_Fotor_Collage_MG_1707_Fotor_Collage_MG_2114_Fotor_Collage_MG_2224_Fotor_Collage_MG_2078_Fotor_Collage_MG_1915_Fotor_Collage_MG_224_Fotor_Collage_MG_222Fotor_Collage_MG_170Fotor_Collage_MG_78_Fotor_Collage_MG_24_Fotor_Collage_MG_22u4_Fotor_Collage_MG_22i4_Fotor_Collage_MG_17_Fotor_Collage_MG_8_Fotor_Collage