Justyna i Michał – fotografia ślubna Małopolska | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Justynę i Michała będziemy wspominać wyjątkowo miło! Przesympatyczna para, pełna ciepła, ciągle uśmiechnięta. Wspaniale nam się z nimi pracowało, nawet podczas chłodnego pleneru. Ale  wróćmy do początku.

Wszystko zaczęło się w malowniczej, niewielkiej górskiej miejscowości. Mieliśmy wrażenie, że wszystko płynie tu wolniej i spokojniej. Przygotowania odbywały się w domu rodzinnym Panny Młodej. Przyznajemy, że nie było tu mowy o zbędnej „pompie”, tremie, czy sztywnej atmosferze. Justyna sama zadbała o wszystkie szczegóły, była przy tym promienna i uśmiechnięta. Towarzyszyła jej siostra i mama, a wszystko dopełniały góralskie akcenty. Głowę Panny Młodej zamiast welonu, ozdabiał delikatny wianek. Było idealnie!

1

Justynie i Michałowi błogosławili najbliżsi, jak zawsze jest to bardzo wzruszający moment, jednak i tu Państwu Młodym towarzyszył wyjątkowy humor! I oto chodzi.

Wyjście Panny Młodej było wyjątkowo huczne, nie zabrakło góralskiej kapeli, a do Kościoła cała rodzina szła na nogach. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie.

2 3

4 5 6

7a

Po ceremonii zaślubin odbyło się huczne wesele…w góralskim klimacie, ba jakby inaczej! Salą była góralska chata, kapela również była iście góralska, a na pierwszy taniec Państwo Młodzi zatańczyli Poloneza i to z wszystkimi gośćmi! Takie wesele to naprawdę rzadkość. Można by pisać tu jeszcze długo, ale tak naprawdę aby poczuć ten niesamowity klimat, musielibyście być tam z nami! Zobaczcie zdjęcia z imprezy, mamy nadzieję, że choć trochę oddają to, co się tam działo. A działo się, oj działo;)

8 9 10 11

12 13

Na sesję plenerową umówiliśmy się kilka tygodni później. Pomysłów na miejsce było bardzo dużo, ale ostatecznie Justyna i Michał wybrali Kraków. Fotografia ślubna jesienią ma wiele zalet, ale niestety tego dnia było bardzo zimno. Justyna mimo wszystko praktycznie do samego końca wytrzymała w sukience, bez żadnego okrycia, choć Michał oczywiście nieustannie ją tulił i ogrzewał szalem. Podczas samej sesji ciągle rozmawialiśmy, wspominaliśmy wesele, opowiadaliśmy o sobie wzajemnie. To była nie tylko przyjemna praca, ale również po prostu miłe spotkanie. Naturalni, uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni – tak będziemy Was wspominać! Dziękujemy za współpracę i jeszcze raz wszystkiego dobrego!

14 15 16 17 18 19

Fotografia ślubna Kraków, Katowice to nasza pasja. Jeśli spodobały Ci się nasze zdjęcia, skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy ofertę podczas pysznej kawy.