Fotografia ślubna – Marysia i Marcin | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Tancerki, pokaz świateł, wspaniały zespół, pyszne jedzenie, przepiękna sala i wspaniała Para Młoda! Na tym weselu niczego nie zabrakło…no może nudy;)

Mimo, że Marysia i Marcin mieszkają w Krakowie, to swój wielki dzień postanowili zorganizować w Czechowicach – Dziedzicach. Z Państwem Młodym spotkaliśmy się w hotelu, w którym trwały przygotowania.Marysia wyglądała promiennie, była rozluźniona i uśmiechnięta. Marcin zresztą też tryskał świetnym humorem. Nic dziwnego, że o stresie nie było mowy…w końcu, Ci dwoje są dla siebie stworzeni:) Poza tym wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, więc nie było powodu do niepokoju.

_MG_6307_Fotor_Collage

To, co najbardziej zapadło nam w pamieć to niesamowite kazanie. Nie jest to ani trochę przesadzone stwierdzenie. Ksiądz mówił o miłości najpiękniej, jak można to sobie wyobrazić. Przyznaję, że słuchając tych słów, sam myślałem o swojej żonie:)

Nie możemy też zapomnieć o wyjściu Państwa Młodych z Kościoła. Marcin, zapalony spadochroniarz (co widać na niektórych zdjęciach;)) nie mógł wymyślić sobie lepszego  zakończenia ceremonii (chociaż planował wylądować pod Kościołem)! Nad głowami Nowożeńców goście rozłożyli ogromny, kolorowy spadochron, pod którym oczywiście obficie obsypano Młodych ryżem! Było pięknie, a przy okazji spadochron zapewnił trochę cienia w ten upalny dzień.

1 2 3 4 5

Po części oficjalnej nadeszła pora na zabawę! Państwo Młodzi tanecznym krokiem weszli na salę, przekąsili chleb, wypili lampkę szampana i zjawiskowo wykonali pierwszy taniec. Marysia i Marcin postanowili ze swojego wesela zorganizować najlepszą imprezę w swoim życiu – i tak właśnie było – radośnie, tanecznie, pysznie i przede wszystkim z miłością! Naprawdę cieszymy się, że mogliśmy być tam razem z Wami.

6 7  9

Życzymy Wam samych radosnych chwil, dużo miłości. Do zobaczenia na plenerze!

Fotografia ślubna Kraków i fotografia ślubna Katowice to rejony, w których najczęściej pracujemy, ale jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami – pracujemy na terenie całej Polski!