Fotografia ślubna Kraków – Magda i Matt | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Magdalena i Mateusz, para rodem z odległej Australii! Znają się od lat, mieszkają po drugiej stronie globu, ale to właśnie w Polsce, w Tarnowie chcieli powiedzieć sobie „TAK”.

Ich Wielki Dzień rozpoczęliśmy od przygotowań Mateusza. Panu Młodemu w ostatnich poprawkach pomagał ktoś, komu można zaufać – jego tata. Obaj Panowie, niezwykle uśmiechnięci, otwarci i sympatyczni. Później pojechaliśmy do Magdaleny i tu dopiero przygotowania nabrały pędu! Panna Młoda ma tą przewagę, że towarzyszy jej sztab ludzi od zadań specjalnych:) Fryzjerka, makijażystka, druhny. Magdzie chyba ani na minutę nie schodził uśmiech z twarzy, choć później przyznała, że faktycznie odczuwała lekki stres:) Najważniejsze i najbardziej stresujące chwile jednak miały dopiero nadejść:) ę

I jeszcze jedno – atmosfera w domu Państwa Młodych była naprawdę fantastyczna! Ich rodzice przygotowali nam najlepszą parzoną kawę na świecie!

1 2

Do Kościoła Państwo Młodzi ruszyli zabytkowym, klimatycznym samochodem. Uroczystość zaślubin rozpoczęła grupa przesłodkich dzieciaków, które sypały kwiaty Młodym. Fotografią ślubną zajmujemy się już kilka lat i z naszych doświadczeń i obserwacji wynika, że pary podczas samego ślubu są tak zestresowane, że zapominają, że to ich dzień i są przede wszystkim dla siebie, jednak przez emocje praktycznie w ogóle na siebie nie patrzą. A tu niespodzianka! Magda i Mateusz nie mogli oderwać od siebie wzroku! Miłość jaką do siebie czują, czuć było wszędzie!

3 5 6 7

Po pięknej ceremonii nowożeńcy i goście rozpoczęli zabawę! A tam…a tam się działo! Zresztą zobaczcie sami:)

8 9 10 11 12

Krótko po weselu Państwo Młodzi mieli wracać do Australii, jednak na szczęście udało się znaleźć kilka godzin na wykonanie pleneru w Krowiarkach. Świetnie nam się pracowało, Magda i Mateusz słuchali moich rad, a my ich wizji niektórych ujęć. To był fajny dzień, spędzony w pięknym miejscu, z miłym towarzystwem.

a b c d

Z Magdą i Mateuszem mam nadzieję jeszcze kiedyś się spotkamy, może na kolejnym plenerze…w Australii?:) Czemu nie! Wszystkiego dobrego!

Jeśli spodobały Ci się nasze zdjęcia i interesuje Cię fotografia ślubna Kraków lub fotografia ślubna Katowice, napisz do nas!