Fotografia ślubna Kraków – Kamila i Tomek | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Kamilę i Tomka pierwszy raz spotkaliśmy zaledwie dwa miesiące przed ich ślubem. Tym razem towarzyszyła nam również nasza wówczas 8 miesięczna córeczka, która najwyraźniej spodobała się przyszłej Młodej Parze, ponieważ gdy spotkaliśmy ich ponownie kilka miesięcy po ślubie, Kamila wyglądała promienniej niż zwykle :):)

Ślub Kamili i Tomka odbył się w górskiej scenerii, w Wiśle. Nie było to standardowe wesele, przygotowania Państwa Młodych miały miejsce w hotelu, nie było również błogosławieństwa. Kamila należała do jednych z najmniej zestresowanych Panien Młodych, jaką mieliśmy okazję poznać:) Była do tego stopnia wyluzowana, że prawie spóźniła się na mszę! Uśmiech i dobry humor nie opuścił ani Jej, ani Pana Młodego.

1 2

Do ołtarza Pannę Młodą prowadził tata. Ksiądz wygłosił pełne pozytywnego przesłania kazanie, które potrafiło zarówno wzruszyć, jak i wywoływało uśmiech na twarzy. Po wyjściu z Kościoła, na Nowożeńców czekało wielkie pudło z kolorowymi balonami, które wzleciały ku niebu.

43 5

Wesele zorganizowano w pięknej, przeszklonej sali na samym wzgórzu w Wiśle. Widok zapierał dech w piersiach. Jeśli dodać do tego przepyszne jedzenie, wspaniałą muzykę i wyjątkowych gości, sukces fantastycznego wesela murowany! Nie mieliśmy okazji być na zaplanowanych poprawinach, ale jeśli było choć w połowie tak dobrze jak podczas wesela, to zazdrościmy gościom takiej zabawy!

6 7 8 9 10 11

1

Plener został przełożony na wiosnę, której już wyglądamy:) Nie możemy się doczekać!

_MG_6070

A Państwu Młodym życzymy samych uśmiechów i duuużo miłości!

Z niecierpliwością czekamy również na inne uroczystości w 2016 r, fotografia ślubna Kraków i fotografia ślubna Katowice to regiony naszej pracy, ale jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chętnie pojedziemy w każde miejsce!