Fotografia ślubna | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Fotografia ślubna niesie za sobą wiele pozytywnych skojarzeń! 11 października odbył się ślub Judyty i Mateusza! Zarówno On jak i Ona byli nieco zestresowani, ale nie zabrakło uśmiechów i wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Przygotowania wymagały wiele pracy, ale uroczystość i zabawa była niezapomniana!
_MG_1114_Fotor_Collage

Ostatnie poprawki przed Najważniejszą Chwilą! Judyta wyglądała fantastycznie, ciągle uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii! Mateusz to prawdziwy szczęściarz;)

_MG_1184_Fotor_Collage

_MG_1234_Fotor_Collage

Fotografia ślubna to nie tylko przygotowania i wesele, ale przede wszystkim sama uroczystość kościelna i moment, w którym Narzeczeni stają się Małżeństwem. Ślub odbył się w malowniczym kościele w Częstochowie. Ciepłe, jesienne słońce idealnie podkreślało kolory liści, dzięki czemu całość nabrała magicznego charakteru. W tej romantycznej atmosferze, Judyta i Mateusz rozpoczęli swoją wspólną podróż. 
_MG_1392_Fotor_Collage

_MG_1411_Fotor_Collage

Po części oficjalnej przyszła pora na upragnioną zabawę! Zarówno Państwo Młodzi jak i goście bawili się do białego rana! Wspaniała muzyka, przepyszne jedzenie i niebanalna sala weselna na długo pozostanie nie tylko w naszej pamięci! Judycie i Mateuszowi życzymy samych radosnych dni wypełnionych miłością! Dziękujemy, że mogliśmy być razem z Wami w tym pięknym dniu!
_MG_1972_Fotor_Collage

_MG_2356_Fotor_Collage

_MG_2413_Fotor_Collage

_MG_2455_Fotor_Collage