Fotografia ślubna Kraków – Gabrysia i Łukasz | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Gabrysię i Łukasza poznaliśmy kilka miesięcy przed ich Wielkim Dniem. Od samego początku złapaliśmy wspólny kontakt. To wspaniała para, więc ślub był dla nich naturalną koleją rzeczy.

Reportaż z ich ślubu rozpoczęliśmy przygotowaniami Łukasza w jego rodzinnym domu. Później przyjechaliśmy do Panny Młodej. Gabrysia była już praktycznie gotowa, w ostatnich poprawkach pomagała jej mama. To, co z pewnością zasługuje na ogromny plus to przepiękny wianek! Wspaniale dopełnił całość i fajnie wpisywał się w ten ciepły, sierpniowy dzień. Do domu powoli zjeżdżali się goście, emocje zaczynały być coraz silniejsze, ale wspólne rozmowy i oczekiwanie budowały przemiłą, rodzinną atmosferę.

1 2 3 4

W drodze do Kościoła Młodzi zostali zatrzymani przez strażaków! Ci życzyli Gabrysi i Łukaszowi udanego wesela, ale nie zapomnieli na czym właściwie polega zastawa;) Zdrowie Państwa Młodych należy i trzeba wypić! W Kościele nastąpiła część oficjalna – Gabriela i Łukasz zostali małżeństwem:)

5 7

Wesele było bardzo udane. Jedzenie wyśmienite, sala naprawdę piękna, a muzyka bawiła gości do białego rana. Państwo Młodzi przygotowali tort, który był serwowany w towarzystwie fajerwerków. Nie wiedzieliśmy o tym, więc kiedy wybuchły, byliśmy trochę zaskoczeni:) Ponadto Panna Młoda może pochwalić się baardzo uzdolnionymi wokalnie koleżankami:) Miały zaśpiewać jej piosenkę, ale szło im tak dobrze, że na chwilę zastąpiły zespół. Świetnie im to wyszło!

8 9 11 12

 100

Po tak wspaniałym weselu, za cel założyliśmy sobie wykonanie równie dobrych zdjęć plenerowych. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca. Braliśmy pod uwagę fotografia ślubna Kraków lub Katowice, ale w końcu zdecydowaliśmy się na plener ślubny w Krowiarkach. Było to idealne miejsce, które również było świetnym rozwiązaniem dla niezbyt słonecznej pogody. Gabrysia i Łukasz byli rozluźnieni, czuli to niezwykłe miejsce, co mamy nadzieję widać na poniższych zdjęciach. Więcej jak zawsze w naszej galerii.

Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!

_MG_0742_Fotor_Collage 15

13