Emilia i Marcin – fotografia ślubna Kraków | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Wiemy, że za oknem szaro, mokro i zimno, dlatego tak bardzo chcemy choć na chwilę znaleźć się na ogrzanej słońcem łące. Na tej łące kilka miesięcy temu spotkaliśmy Emilię i Marcina – parę, która przed naszym obiektywem rozkwitła, uśmiechała się i po prostu cieszyła swoją obecnością.

Plener początkowo miał odbyć się gdzie indziej, jednak po drodze natknęliśmy się na inne miejsce i postanowiliśmy wykorzystać niesamowite kwiaty, które nadały zdjęciom klimatu. Emilia chyba czytała w naszych myślach, bo na plener ślubny zabrała kolorowy wianek. Przypadek?:)

Były trampki, był luz, były buziaki. Było wspaniale.

_M1600a_Fotor_Collage _M0a_Fotor_Collage _MG_1_Fotor_Collage _MG_1a_Fotor_Collage _MG_6_Fotor_Collage _MG_14_Fotor_Collage _MG_160a_Fotor_Collage _MG_14486_Fotor_Collage _MG_1600a_Fotor_Collage _MG_1569_Fotor_Collage _MG_1446_Fotor_Collage _MG_246_Fotor_Collage

Mamy nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Dziękujemy za polecenia nas swoim znajomym, ciągle do nas trafiają:) Pewnie spotkamy się wkrótce na ślubie u któryś z Waszych przyjaciół:)

Fotografia ślubna Kraków to miejsce gdzie, możemy się spotkać, ale jeśli interesuje Cię również fotografia ślubna Katowice lub inne miasta, daj znać! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy Ci więcej zdjęć.