Dorota i Paweł – fotografia ślubna Kraków | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Dorota i Paweł – para, której po prostu nie da się zapomnieć! Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie wspaniały ślub i wspaniała współpraca! Dorota to zakręcona (dosłownie!) Panna Młoda, która swoją energią zaraziła chyba każdego gościa, co bezpośrednio przełożyło się na ilość tańczących na parkiecie osób! Paweł, dumny nie tylko z żony, ale i z BMW, którym jechał do ślubu. Było fajnie i najchętniej byśmy to powtórzyli : )

Zamiast klasycznej sali weselnej, Państwo Młodzi zorganizowali wesele w plenerze! To było wspaniałe doświadczenie, dla nas, dla gości, dla zespołu! Wszystkim polecamy to rozwiązanie – niepowtarzalny klimat. Było dużo buziaków, zabawy, jedzenia, dobrej muzyki i wspaniałych ludzi!

Od samego początku było wiadomo, że plener musi być równie wyjątkowy. Od początku wiedzieliśmy też, że będzie to właśnie Zalipie! Mimo problemów z pogodą i nawet chwilową myślą, że może plener warto przełożyć na wiosnę – udało nam się go zorganizować i jesteśmy pewni, że była to dobra decyzja. Dorota i Paweł chyba też się z nami zgodzą: ) Plener tym razem wykonywała damska połowa naszego teamu : ) Wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie, gdy tuż na samym początku naszej pracy, zatrzymał się przy nas autobus pełen…Azjatów! Oczywiście każdy ze skośnookich turystów miał ze sobą aparat i postanowił uwiecznić nie tylko kolorowe Zalipie, ale i Młodych : ) Dorota i Paweł stali się przez chwilę celebrytami! : )

Ale co tu dużo mówić. To trzeba zobaczyć : ) No to zaczynamy!

Aa, i jeszcze jedno. Szukacie fotografa na swój ślub? Interesuje Was fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice? No to super: ) Skontaktujcie się z nami: )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13fotografiaslubnakrakow

14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 26 27 28 29 31 fotografiaslubnakatowice

Zdjęcia wykonujemy na terenie całego kraju, najczęściej jednak to fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna katowice.