Agnieszka i Marcin – fotografia ślubna Kraków | Fotografia Ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice

Ślub Agnieszki i Marcina z pewnością był dla nich najważniejszym dniem w życiu. Agnieszka sama przyznała, że mocno się stresuje (co jest absolutnie normalne w tak ważnym dniu!), ale nie dało się nie zauważyć, jak mocno wspierali Młodych rodzina i przyjaciele. To naprawdę zgrana drużyna, dzięki której nawet największą tremę udało się opanować.

Ślub Agnieszki i Marcina prowadził zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz. To naprawdę było jedno z piękniejszych kazań, jakie słyszeliśmy. Dedykowane tylko im, pełne miłości i czułości. Ksiądz później znakomicie bawił się na weselu i żartował z nami, że ma nadzieję, że zdjęć nie będzie w internecie : ) Prawie dotrzymaliśmy obietnicy! : )

Wesele było fantastyczne! Przyjaciele nie zawiedli i świetnie się bawili, tworząc atmosferę świetnej imprezy.

Fotografia ślubna Kraków to jedno z głównych miejsc naszej pracy, dlatego plener odbył się właśnie w Krakowie. Agnieszka i Marcin bardzo pozytywnie nas zaskoczyli, ponieważ mimo ponurej, deszczowej pogody bardzo profesjonalnie podeszli do tematu i dali z siebie wszystko. Współpracowało nam się bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuje głównie Aga, która wytrzymała nawet bez kurtki!

Zdjęcia wyszły naturalnie, są pełne miłości – bije z nich uczucie. Mamy nadzieję, że za każdym razem, gdy będziecie do nich wracać, będą do Was również wracały wspomnienia i ciepłe uczucia, których nie brakowało podczas Waszego Dnia.

Jeśli podobają Ci się nasze prace i chcesz, abyśmy spotkali się na Twoim ślubie – daj znać: ) Fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Katowice, ale i cała Polska nie stanowią dla nas przeszkody – dojedziemy w najdalsze miejsce, bo kochamy to, co robimy!

1

2 3

4 5 6 7 8 9 10 11 13 fotografia-slubna-krakow14 15 16 17 18fotografia-slubna-katowice20 21 22 23 24 25